De Lodger® Dreamer is deken van 100 x 150 cm voor in het ledikant van je baby en is van mooie, zachte 100% katoen van de beste kwaliteit. Een sieraad voor de babykamer.
Door de gebreide structuur ontstaat een goede luchtdoorlaatbaarheid. De Dreamer is hiermee nooit te warm voor je kindje.
Is een deken in de wieg veilig voor mijn baby?
Doordat de Dreamer gebreid is in plaats van geweven en gemaakt is van 100% katoen, heeft deze een zeer grote luchtdoorlaatbaarheid en is daarnaast warmteregulerend. Hierdoor is de Dreamer zeer geschikt én veilig voor je baby om onder te slapen. Bovendien is de deken anti-allergisch en antipilling (azo en formaldehyde vrij).
Hoe lang kan ik mijn Dreamer gebruiken?
De Dreamer is een deken voor een ledikant. Maar ook op de bank is dit deken een sieraad en daarnaast heerlijk om onder weg te kruipen tijdens kille avonden.
Als je baby wat groter is kan de vertrouwde Dreamer ook als speelkleed, boxkleed, wikkeldoek na het badderen en als extra dekentje worden gebruikt.
Wasvoorschriften:
* Om krimp te voorkomen moet je het product voordat je het de eerste keer gaat wassen een paar uur in koud water laten staan. Nadat de vezels zich volgezogen hebben met water kun je het product normaal in de wasmachine wassen op 40ºC.
* Om de katoenen producten weer vol en zacht te krijgen is het raadzaam om deze in de droger te laten drogen op een lage stand.