Inwikkeldeken en speelkleed inéén
De Lodger Wrapper Motion is de meest veelzijdige inwikkeldeken die je je kunt wensen. Je gebruikt hem in plaats van een jasje als inwikkeldeken veilig in het autostoeltje, de kinderwagen of reiswieg. Voor meer comfort en behoud van lichaamswarmte kun je eenvoudig een capuchon vormen. Daarnaast gebruik je de Wrapper Motion ook als handig speelkleed.
Veiligheid
Bij de ontwikkeling van alle Lodger producten staat veiligheid en het voldoen aan gestelde veiligheidseisen voorop. Een hulpverlener, zonder kennis van autozitjes, moet bij een ongeval direct kunnen zien hoe het kind uit het autostoeltje bevrijd kan worden. Lodger heeft voor het veilige gebruik in de autostoel de onderkant van de Wrapper zo aangepast dat er eenvoudig broekspijpen gecreëerd kunnen worden. Daarbij sluiten de gordels over het product heen en is het gordelslot dus altijd zichtbaar.
Handleiding autostoel:

Handleiding inwikkeldeken:

De Wrapper Motion van Lodger is onderscheiden met de red dot design award 2012 in de categorie ‘Fashion, lifestyle and accessories’.
De red dot design award: product design is internationaal uitgegroeid tot een van de belangrijkste en meest prestigieuze ontwerpprijzen ter wereld. Dit jaar dongen 4.515 producten mee naar de prijzen. De winnende designs worden van 3 tot 29 juli 2012 gepresenteerd op een speciale tentoonstelling ‘Design on stage – winners red dot award: product design 2012’, in het red dot design museum, gevestigd in het voormalige ketelhuis van de Zeche Zollverein in het Duitse Essen.
Het is de derde award op rij voor de Wrapper Motion, die eerder al tijdens de internationale vakbeurs Kind+Jugend tot winnaar van de ‘Innovation award’ werd uitgeroepen en afgelopen februari de Nederlandse publieksprijs ‘Baby Innovation award’ in de wacht sleepte.